29 Ocak 2014 Çarşamba

Blog Deposu'ndan "En İyi Blog" Yarışması

Blog Deposu'nun yeni yarışması başladı! Bir önceki yarışmadaki "Kim daha çok oy alırsa" mantığının yerine bu sefer jüri sisteminin seçilmesini çok sevindirici buldum. Blog Deposu'nun resmi açıklamasını, ödülleri ve ilgili linkini aşağıdaki metinde görebilirsiniz. Hepimize bol şans :)


En İyi Blog Yarışması

Merhaba sevgili Blog Yazarları.! Yeni yarışmamız olan, "En İyi Blog Yarışması" yakında başlıyor. Blog sayfalarınızın daha geniş kitleler tarafından duyulması, kalıcı bir takipçi kitlesi edinmesi ve siteler arası link trafiğini artırmak adına düzenlediğimiz etkinliklerden biriyle daha karşınızdayız.

Yarışma Ödülü

Dereceye girecek olan ilk 6 Blog, sol tarafta görmüş olduğunuz sponsorlarımız alanında sitelerine direkt olarak 2 ay boyunca ücretsiz link kazanacaklar.. Yarışma birincisine extra olarak jüri üyeliği verilecektir.

Yarışma Oylaması
Yarışmamızın kazananlarını "Blog Deposu Jüri Üyeleri" belirleyecektir. Yarışmaya katılan her blog, jüri üyeleri tarafından 10 tam puan üzerinden derecelendirilecektir.

Yarışmaya Nasıl Katılırım
Yarışmaya katılmak isteyen blog sahipleri, önce bu yarışmayı sayfalarında duyurup, yayın içerisinde link verdikten sonra (SAYFAYA GİTMEK İÇİN TIK TIK) paylaşım yaptığı sayfa linkini alttaki yorum alanına bırakmalıdır.
Herkese bol şans.. http://blogdeposu.blogspot.com/

Hiç yorum yok: